Edel Teknik Kesici Takımlar

Hakkımızda

Edel Teknik Hırdavat Ticaret Ltd, Şti., tornalama, delik işleme, kesme kanal açma, frezeleme, karbür ve HSS parmak frezeler, karbür matkap uçları, takım tutucu sistemleri konularında dünyanın en kapsamlı metal işleme çözümleri sunan tedarikçilerinden biridir. Müşterilerimizin verimliliğini ve kârlılığını artıracak teknolojiler, prosesler ve hizmetler geliştirip sunmaktayız.

"Doğru olanı yapmak" her zaman birincil prensibimiz olmuştur. Ortaklıklarımız, deneyimimiz, iş modelimiz ve KREDİBİLİTEMİZ bizi müşterilerimizin güvendiği bir çift el haline getiriyor. Biz müşterilerimize hizmet etmek için var olan mütevazı bir markayız. Ancak, sorumlu bir küresel vatandaş olarak, müşterilerimiz, toplumlarımız ve çevre için olumlu bir ETKİ yaratmak için ortak bir amacı savunmaktan ve çalışmaktan gurur duyuyoruz.

Ekibimiz üretkenliğinizi artıracak araçlar ve çözümler sunmaya odaklanmıştır.
Her müşteriye özel ÇÖZÜMLER üretmeye yönelik durmak bilmeyen çabamız kalıcı ortaklıklar kurar. Her müşterinin başarısını sağlamak için son pazar deneyimi, teknik yetenekler, ürün bilgisi, küresel ölçekte eşsiz bir genişlik ve derinliği birleştiriyoruz.